Ekonomi

39 ülkenin ticari ataşeleri Türkiye’de ağırlanacak

İSTANBUL (İGFA) – Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen hedef ülkeler ve öncelikli ülkeler kapsamında faaliyet gösteren Ambiyans Fuarcılık; İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek Konut ve Mutfak İşleri İhracat Fuarı’nda başta Avrupa, Afrika, Asya, Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Amerika olmak üzere 39 ülkenin Ticaret Ataşelikleri ve meslek acentelerini ağırlayacak. 2-5 Mart 2023.

Fuar, dünyanın her yerinden profesyonel satın alma yetkilileri ve kanaat önderlerinin ziyaret edeceği bir “İhracat Platformu ve Merkezi” oluşturmayı hedefliyor.

Fuar süresince yurt dışından 100 ülkeden 5 bine yakın alıcı ve departman temsilcisi bekleniyor.

Ambiyans Fuarcılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Tıraş, fuarın ihracata yönelik olması nedeniyle dünyada konut, mutfak ve yaşamsal eserler üreten ve bu çalışmalara ihtiyacı olan pazarlara yönelik olduğunu belirtti. Markalarla işbirlikleri kurmanın zeminini hazırlıyoruz. Bu amaçla başta Avrupa, Afrika, Asya, Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Amerika olmak üzere 39 ülkenin Ticaret Ataşelikleri ile birebir görüşmeler gerçekleştirdik. Bu toplantılar sonucunda dünyanın dört bir yanından kanaat önderlerini bir araya getirdik. ” dedim.

kagithane-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu