Haber

Bursa’da polis memuru annesini, 2 ağabeyini ve teyzesini öldürdü (2)

YILLIK İZNİNİ BIRAKTI, AİLESİNİ ÖLDÜRDÜ

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde annesi, kardeşleri ve teyzesini öldüren polis memuru Adem Ergüner (30), bir süre önce müteahhitlik yapan kardeşi Mehmet Ergüner’den (39) kendi arabasını satarak daire almayı kabul etti ancak daire fiyat ikisi arasındaydı. Konuyla ilgili görüş ayrılığı olduğu belirlendi.

6 yıldır polis memuru olan Adem Ergüner, görev yaptığı Bingöl’den yıllık izin alarak önce eski görev yeri olan Eskişehir’e gitti, eşini ve çocuğunu bir alışveriş merkezinde bırakıp ardından iş yerine gitti. Orhangazi ve kardeşi Mehmet’i görüşmek için telefonla aradı. aradığı ortaya çıktı. Mehmet Ergüner, annesi Bedriye, ağabeyi Remzi ve teyzesi Fatma Ergüner ile İznik Gölü çevresindeki mesire alanına gelip araçtan inince olay yerinde bekleyen Adem Ergüner, tabancasıyla ailesine kurşun sıktı. Anne Bedriye, oğlu Remzi ve gelini Fatma Ergüner olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Mehmet Ergüner kaldırıldığı Orhangazi Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Katliamın ardından otomobiliyle bölgeden uzaklaşan Adem Ergüner’in teslim olduğu Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ederken, 4 kişinin cansız bedenleri Orhangazi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cenazeler, savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Tabip Kurumu Morgu’na kaldırılacak.

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ (Bursa), –

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu