Teknoloji

İstanbulkart Uygulaması Güncellendi! İşte Keyif Veren Yenilikler

İstanbulkart Taşınabilir için yeni bir güncelleme yayınlandı. Uygulama sonunda beklenen özelliklere kavuştu. Detaylar burada.

İstanbulkart Taşınabilir için 3.1.6 versiyonu ile yeni bir güncelleme yayınlandı. Android ve iOS cihazlara gelen güncelleme, beklenen bazı özellikleri hayata geçirdi.

BELBİM tarafından geliştirilen uygulamanın son sürümü ile kullanıcılar “otomatik TL yükleme” özelliği ile yetersiz bakiye sorunu yaşamayacak.

Uygulamanın yeni güncellemesi ile birlikte gelen ‘otomatik TL yükleme’ özelliği, kullanıcıların kart bakiyelerinde yetersizlik olduğunda otomatik olarak TL yükleme yapmalarını sağlıyor.

Yenilenen uygulamaya otomatik kurulumun yanı sıra bazı güvenlik özellikleri ve performans iyileştirmeleri de eklendi.

3.1.6 sürümü ile İstanbulkart, bazı güvenlik ve performans iyileştirmelerinin yanı sıra otomatik yükleme yeniliğini de içeriyor. Kullanıcılar için ‘başarısız giriş sayısı’ verilerini giriş ekranında içerecek olan uygulama bundan sonra performans tarafında da yeni optimizasyon ayarlarına sahip olacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? İstanbulkart’ta başka hangi özellikleri görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

nurhakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu