Haber

Keşan’ın Türkiye 1’incisi olan “Triportör” Kayseri’de ödüllendirildi

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Keşan Belediyesi’nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın desteğiyle hayata geçirdiği “At Arabaları Üç Tekerlekli Bisiklete Dönüşüyor”, 9. Yılın Yerel Yöneticileri töreninde kendi kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

Kayseri’de düzenlenen ödül töreninde konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Türkiye’de bir ilki taçlandıran projenin diğer belediyeler ve tüm Türkiye’ye örnek gösterildiğini söyledi.

Başkan Helvacıoğlu, “Kendi kategorisinde Türkiye birincisi olan çevre, istihdam ve yaşam dostu projemizle Keşan’ımızı bir kez daha gururlandırdık” diyerek, “Türkiye 1.’si olan üç tekerlekli bisiklet projemiz, Kayseri’de ödüle layık görüldü.Bu gurur hepimizin Keşan’ıdır.Türkiye birinciliği.Projesiyle taçlandıran projemiz diğer belediyelere ve tüm Türkiye’ye örnek olmuştur.Projemizle zirvedeyiz. İstihdam, çevre ve yaşam odaklı ‘At Arabaları Üç Tekerlekli Bisiklete Dönüşüyor’ Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, AK Parti İl Başkanımıza, AK Parti İlçe Başkanımıza ve Cumhur İttifakı’mıza teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu